Dünyanın en eski lojistik türleri olan kara ve demir yollarına oranla daha pahalı olmasına karşın çok daha hızlı transferler gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Dünyadaki uçak sayısının artması ve bu alanda hizmet veren lojistik firmalarının yaygınlaşmasıyla birlikte havayolu taşımacılığının önemi artmıştır. Ülkeler ve büyük şirketler arasındaki ithalat ve ihracat havayolu taşımacılığı aracılığıyla yapılmaktadır. Aynı zamanda küresel olarak hizmet veren firmalar, havayolu taşımacılığı ile müşterilerine ürün ulaştırmaktadır.

Artvin Havayolu Lojistik Sektörü

Ülkeler arasındaki yük ve eşya taşımacılığı alanındaki en önemli yöntemler arasında yer alan havayolu, her geçen gün daha fazla gelişmektedir. Uçak filolarındaki artış sayesinde her gün birçok ülke arasındaki Artvin havayolu taşımacılığı yapılmaktadır. Kurye sektörünün de önemli bir miktardaki ulaşım ağı havayolu üzerinden gerçekleştirilmektedir. Artvin havayolu yöntemiyle yapılan taşımacılık işlemlerinin olumlu ve olumsuz noktaları bulunmaktadır. Artvin Denizyolu taşımacılığına göre çok daha maliyetli olan yöntem, en hızlı taşımacılık yöntemidir.
Artvin Lojistik sektörünün vazgeçilmezleri arasında her alan havayolu taşımacılığı, büyük firmaların sürekli tercih ettiği bir yöntemdir. Özellikle; elektronik eşya satışı yapan büyük firmalar, lojistik alanında havayolunu tercih etmektedir. Artvin Uluslararası ticaret için önemli olan havayolları sayesinde dünyanın yer yerine ürün satışı yapılabilmektedir. Artvin Havayolu taşımacılığındaki kurye işlemlerinde karayolu desteği ile birlikte müşterilerin adresine kadar bırakılmaktadır.

Neden Havayolu Taşımacılığı

Teknolojinin ve lojistik sektörünün gelişmesiyle farklı avantajlarıyla ortaya çıkan havayolu taşımacılığında avantajlı noktalar bulunmaktadır. Artvin Havayolu taşımacılığı avantajlarının başında hız ve güvenlik konuları gelmektedir. Havayolu transferlerinde güvenlik konusunda çok düşük oranda sorunlar yaşanmaktadır.
Aynı zamanda acil yük taşıma işlemlerinde büyük avantaj sağlayan havayolu taşımacılığı sayesinde tüm mesafeler arasında hızlı taşımacılık yapılabilmektedir. ArtvinHavayolu taşımacılığının olumsuz yönlerinin başında ise maliyet fazlalığı gelmektedir.

Artvin Lojistik Havayolu Taşımacılığı

Artvin Lojistik havayolu taşımacılığı taşımacılık sektöründeki en hızlı yöntemlerden biridir. Farklı ülkelere günü birlik olarak sevkiyatlar gerçekleştirilebilir. Evrak kargolarından büyük ürün sevkiyatlarına kadar her türlü kargonun uçaklar ile taşınması mümkündür.

Havalimanları dolayısıyla uçak seferi bulmak zor olmaz ve ürünleriniz güvenli bir şekilde tüketiciye ulaşır. Nasıl bir uçak kullanılacağı ve ne zaman teslim edileceği ürününüzün cinsine ve hacmine bağlıdır.
Göndermek istediğiniz kargonun ve ürünlerin sayısı, boyutu ve hacmi hesaplanarak belirli bir fiyat çıkarılır. Firmalar profesyonel lojistik firmasıyla sözleşme yaptıklarında ürünleri için en uygun fiyat seçenekleri ile karşılaşırlar.

Yurt dışına gönderilecek kargolar için Artvin lojistik firması ürünleri sigorta yapar ve güvenle yerine ulaştırır.

Havayolu Taşımacılığı Nasıl Yapılır?


Havayolu taşımacılığı için özel kargo uçakları kullanılır. Firmaların göndermek istedikleri ürünler öncelikle karayolu ile adresten teslim alınır ve paketlenir. Daha sonra havalimanlarında uçaklara taşınırlar. Artvin Lojistik havayolu taşımacılığı hedefe ulaştığında yine karayolu ile ürünler tüketicinin adresine teslim edilir.

Artvin Havayolu taşımacılığının avantajları şu şekildedir:

  • En hızlı taşımacılık yöntemi havayolu taşımacılığıdır.
  • Denizaşırı ülkelere gidilmesi ve teslimatlar daha kolay gerçekleşir.
  • Gönderilecek olan ürünler günübirlik ya da en fazla 2 gün süreyle adreslerine teslim edilirler.
Hangi ülkeye gideceğine bağlı olarak teslimat süreleri değişebilir. Müşterinin kendisi özel bir teslimat tarihi bildirirse tarih gelene kadar ürünler güvenli bir şekilde depoda korunma altına alınırlar.

Artvin Lojistikte Havayolu Taşımacılığı Nedir?


ArtvinHavayolu taşımacılığı lojistik firmalarının profesyonel anlam çalışabilmesi için önemli yöntemlerden biridir. Ülkemizde dünya üzerindeki her ülkeye havayolu taşımacılığı ile ulaşım sağlanabilir.

Avrupa gönderimleri ülkemizde en çok gidilen rotasyonlardan biridir. Avustralya, Brezilya ve Amerika gibi ülkeler de üretici ve imalatçı firmalar için önemli rotalardır. Tüm sevkiyatlar koruma altında ve eksiksiz şekilde gerçekleştirilir.

Artvin Havayolu taşımacılığında parsiyel taşımacılık da ülkemizde sıklıkla kullanılmaktadır. Farklı firmaların aynı yöne giden ürünleri aynı uçakla taşınır. Bu şekilde gönderi maliyetleri daha ucuza geldiği için ekonomik bir yöntemdir.

Artvin Lojistik havayolu taşımacılığı ülkemizde oldukça gelişmiş bir sektördür ve uzak ülkelere 2 gün süreyle teslimatlar gerçekleşir.

Artvin Havayolu Taşımacılığı Havayolu Taşımacılığı
İnceleme (5/3,0) Değerlendirme (6) Katılımcı (2)

Görüş, Öneri ve İsteklerinizi bizimle paylaşabilirsiniz!

"Havayolu Taşımacılığı Artvin" yazıyı faydalı buldunuz mu?